Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

​На Вінниччині на хабарництво викрито високопосадовців Держаудитслужби

​На Вінниччині на хабарництво викрито високопосадовців Держаудитслужби
27564 ПЕРЕГЛЯДІВ

У четвер, 19 жовтня 2017 року, завершено проведення спеціальної операції щодо викриття корупційних проявів в органах Державної аудиторської служби України.

Прокуратурою Вінницької області спільно з працівниками управління захисту економіки у Вінницькій області Департаменту захисту економіки Національної поліції України та слідчого управління Головного управління Національної поліції в області викрито та затримано осіб, які займають керівні посади в Держаудитслужбі України та структурному підрозділі цієї служби у Вінницькій області.
Зокрема, встановлено, що один із керівників Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області надав 10 тис грн неправомірної вигоди керівнику управління внутрішнього аудиту Державної аудиторської служби України за лояльне ставлення під час перевірки та нереагування на виявлені у роботі підрозділу аудитслужби у Вінницькому регіоні недоліки.
Крім того, зафіксовано системні факти прийняття пропозицій та одержання неправомірної вигоди начальником одного з відділів Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області вже за лояльне проведення перевірок у ряді бюджетних установ регіону.
Службових осіб затримано у порядку ст. 208 КПК України, вони підозрюються у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України та ч. 3 с т. 369 (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) КК України.
Наразі проводяться слідчі дії для встановлення всіх обставин епізодів злочинної діяльності. Вирішується питання про обрання їм запобіжних заходів.
Довідково: ч. 3 ст. 368 карається позбавленням волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна; ч. 3 ст. 369 пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі карається позбавленням волі на строк від 4 до 8 років з конфіскацією майна або без такої.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення