Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Не свята трійця: сьогодні затримано трьох хабарників у погонах

Не свята трійця: сьогодні затримано трьох хабарників у погонах
211995 ПЕРЕГЛЯДІВ

«Як можна обороняти вежу, якщо всередині є зрадники» - казав Лао Цзи, перефразовуючи його слова: «Як можна будувати нові правовідносини, якщо в державі є хабарники?»


«Як можна обороняти вежу, якщо всередині є зрадники» - казав Лао Цзи, перефразовуючи його слова: «Як можна будувати нові правовідносини, якщо в державі є хабарники?».
Мабуть, злочинами серед працівників міліції – нікого вже не здивуєш: сьогодні у Київській області було затримано трьох міліціонерів за хабарництво. Працівники правоохоронний органів підозрюються у порушенні карного кодексу, а саме статті 189, частини другої: вимагання передати чуже майно з погрозою обмеження прав, свобод і інтересів потерпілого.
Працівники прокуратури Київської області встановили, що хабарники належать до Переяслав-Хмельницького міського відділку міліції. Усі три – займають керівні посади.
Сума хабаря, що вимагали ці не доблесні представники закону – 15 тисяч гривень. На даний момент слідство продовжується. Справу міліціонерів досі не передано у суд, адже зараз ще продовжується обшук підозрюваних за місцем роботи, а також за місцем проживання.
Усі три правопорушники зараз знаходяться під вартою. Експерти заявляють, що хабарникам «світить» тюремне ув’язнення до семи років.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення