Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

«Нафтогаз» знову звинувачують у корупції

«Нафтогаз» знову звинувачують у корупції
132512 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні на засіданні Верховної Ради фракція «Батьківщина» на чолі з Юлією Тимошенко відмовилася голосувати за новий законопроект, щодо бюджету «Нафтогазу»


Сьогодні на засіданні Верховної Ради фракція «Батьківщина» на чолі з Юлією Тимошенко відмовилася голосувати за новий законопроект, щодо бюджету «Нафтогазу».
Лідер партії відкрито заявляє, що «Батьківщина» не хоче і не буде приймати участь у голосуванні «сумнівного» закону.
Свої слова Тимошенко аргументує тим, що такий законопроект не пройде тест на корупцію. Лідер вважає, що закривати «дірки» в бюджеті «Нафтогазу» слід не нововведеннями, прийнятими депутатами, а виявом того, хто і скільки заборгував державі.
«Якщо «Нафтогаз» займається співпрацею з державними підприємствами – то першочергово, щоб наповнити свій бюджет, організація повинна виявити, де у неї є боржники. В іншому випадку, держава сприяє корупції » - заявляє Юлія Тимошенко.
Незважаючи не відмову від участі у голосуванні, вже у першому читанні законопроект прийняла 242 депутати.
Поки що, не анонсується, які саме зміни будуть впроваджені, щодо поліпшення стану бюджету компанії «Нафтогаз Україна», адже законопроект чекає ще друге слухання і подальша дискусія серед народних депутатів.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення