Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Убивча доповідь вийде величезним тиражем

Убивча доповідь вийде величезним тиражем
53019 ПЕРЕГЛЯДІВ

Доповідь, над якою працював політик Борис Нємцов «Путін. Війна» буде опубліковано. Таку обіцянку дав його товариш і колега, опозиціонер, Ілля Яшин


Доповідь, над якою працював політик Борис Нємцов «Путін. Війна» буде опубліковано. Таку обіцянку дав його товариш і колега, опозиціонер, Ілля Яшин. Він розповів про це в ніч убивства Нємцова. Саме вона [доповідь], на думку багатьох політиків, у тому числі Президента Петра Порошенка, стала причиною зухвалого та жорсткого вбивства опозиціонера.
Борис Єфимович збирав інформацію, яка підтверджувала факт причетності російських військових до збройного конфлікту в Україні. Міноборони Росії неодноразово спростовувало подібні заяви.
Доповідь містить навіть данні батьків загиблих в Україні солдатів.
У квартирі Нємцова на Малій Ординці було проведено обшук, правоохоронці вилучили всі документи та комп’ютер. Та Яшин стверджує, що вся інформація захищена і він знає спосіб її відновлення. Сам Нємцов зауважував при їх розмові, аби скомпонувати всі дані, що будуть розтиражовані великою кількістю копій, йому потрібен місяць.
На жаль, політик так і не встиг цього зробити. Нагадаємо, Борис Нємцов був убитий у ніч з 27 на 28 лютого біля Кремля. Помер раптово від чотирьох кульових поранень. Убивцю досі шукають. Його було поховано на Троєкуровському кладовищі 3го березня. Провести в останню путь прийшла не одна тисяча людей

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення