Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Затримано податківця-корупціонера

Затримано податківця-корупціонера
132520 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні стало відомо про затримання працівника центрального апарату Державної фіксальної служби


Сьогодні стало відомо про затримання працівника центрального апарату Державної фіксальної служби.
Як передає прес-служба ГПУ, робітник намагався отримати кошти у розмірі 100 тисяч доларів США.
Причина отримання такої суми – дуже проста. Приватний підприємець звернувся за допомогою при усуненні проблем у зв’язку із закриттям його фірми правоохоронними органами. За таку співпрацю працівник податкової і попросив таку собі винагороду.
Спіймали «мохнату руку» на гарячому: за допомогою посередника чиновнику було передано половину суми – 50 тисяч. Забрали хабарника на місці.
Ім’я нечесного працівника не розголошується, лише є дані з приводу досудебного слідства. Звинувачують корупціонера в отриманні неправомірної вигоди у зв’язку із службовою посадою. Погіршує становище посадовця – факт вимагання. Це регламентується частиною 3 статті 368 Кримінального Кодексу України.
На даний момент проводиться обшук робочого місця та житла хабарника, перевіряються усі документи, пов’язані з його фінансовою діяльність. Поки що, сам корупціонер перебуває під вартою.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення