Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Тетяна Чорновол заявила, що не треба освітлювати корупцію у новинах

Тетяна Чорновол заявила, що не треба освітлювати корупцію у новинах
212034 ПЕРЕГЛЯДІВ

Народний депутат України Тетяна Чорновол заявила, що не слід розголошувати у телепередачах випадки, так званої «малої корупції»


Народний депутат України Тетяна Чорновол заявила, що не слід розголошувати у телепередачах випадки, так званої «малої корупції». Що вона мала на увазі?
«Наша країна і справді, потерпає від хабарів та інших тіньових заробітків. Та це відбувається не тільки серед поважних чиновників: прості громадяни можуть теж переступати межу законів. Щодня відкривається купа кримінальних проваджень, але не слід усе розголошувати. Якщо кожен пересічний українець буде знати, що 2 бійця в окопі посварилися через продану гуманітарку – то про який мир та злагоду тут може іти мова? Така гола правда пересилить навіть російську пропаганду» - каже Тетяна.
Вона наголошує на тому, що інформація про боротьбу з корупцією не повинна приховуватись, але й поширювати негатив про простих українців надмірно не треба.
Як запевняє Чорновол, такий бруд, як корупція існує, але з ним треба боротися на правозахисному рівні, а не розводити паніку у ЗМІ. «Кожному журналісту, перед тим, як опублікувати матеріал про корупцію, треба пройти рівень само цензури і визначити доцільність і користь статті» - додає Тетяна.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення