Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Генпрокуратурою проведено семінари на тему: «Актуальні питання застосування антикорупційного законод

Генпрокуратурою проведено семінари на тему: «Актуальні питання застосування антикорупційного законод
110510 ПЕРЕГЛЯДІВ

У семінарі, проведеному для керівників структурних підрозділів Генеральної прокуратури України, прокуратур міста Києва, Київської області, АР Крим, військової прокуратури Центрального регіону України, місцевих прокуратур міста Києва та Київської області, приймали участь судді апеляційного суду та районних судів міста Києва, представники Ради адвокатів України, Національного агентства з питань запобігання корупції, Національної поліції України, Державної фіскальної служби України, Національної академії прокуратури України та Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Окрім того, аналогічний семінар у режимі відеоконференції проведено для керівників структурних підрозділів регіональних та керівників місцевих прокуратур.

На семінарах обговорено актуальні питання особливостей заповнення працівниками прокуратури декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування та повідомлень про суттєві зміни у майновому стані.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення