Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Депутатську недоторканність корупіонерів - буде скасовано

Депутатську недоторканність корупіонерів - буде скасовано
79539 ПЕРЕГЛЯДІВ

У Раді вже давно ходить інформація про те, що депутатську недоторканність буде знято


У Раді вже давно ходить інформація про те, що депутатську недоторканність буде знято. Нагадуємо, що це була одна з вимог мітингуючих на майдані зимою 2014 року. Проте повного скасування недоторканності усіх народних обранців досі не відбулося і у найближчому майбутньому не планується.
Проте, Президент України ініціював проект, за яким тієї благозвучної «недоторканності» можуть лишитися ряд депутатів. Хто і як позбавиться своєї основної депутатської переваги – поки що не анонсується.
До справи підключилася Генеральна прокуратура України. Зараз проводиться розслідування декількох справ народних обранців, які були запідозрені у перевищенні своїх повноважень та зловживанням службового становища.
ГПУ заявляє, що вже наступного тижня подать усі необхідні документи, що підтверджують чи заперечують підозри.
Як зазначають парламентарі – скасування недоторканності є лише найменшим кроком у боротьбі з корупцією високо посадовців: яким чином будуть карати охочих «взяти на лапу» депутатів далі, поки що не відомо.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення