Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Янукович обкрадає Пенсійний Фонд України

Янукович обкрадає Пенсійний Фонд України
79557 ПЕРЕГЛЯДІВ

Колишній президент, очільник кривавих законів від 16 лютого – Віктор Янукович, продовжує отримувати українські гроші


Колишній президент, очільник кривавих законів від 16 лютого – Віктор Янукович, продовжує отримувати українські гроші.
Разом із колишнім прем’єром Миколою Азаровим, він продовжує отримувати пенсію, адже не дивлячись на свою втечу, можновладці досі числяться у Пенсійному Фонді України. Лише за 2014 рік «легитімний» заробив більше 300 тисяч українських гривень.
Як зазначають юристи, формально Україна не може скасувати виплату коштів, адже судового рішення щодо колишнього президента ще досі немає…
На повному держзабезпеченні також перебуває і екс-прокурор Віктор Пшонка. Розмір його пенсії не розголошується.
Щодо кримінального провадження і мір пресічення Януковича та його оточення – ГПУ обіцяє довести розслідування до кінця вже цього року. Однією з мір покарання буде конфіскація усіх коштів з українських та міжнародних рахунків «Сім’ї». Міністр Юстиції Петренко особисто пишається тим, що вже було арештовано певно кількість банківських рахунків екс-президента, сумою на 1,4 млрд доларів США.
Європейські політологи вважають, що питання щодо отримання чиновниками-втікачами пенсій має бути негайно вирішено, адже це суперечить усьому курсу люстраційної політики в Україні.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення