Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Геращенко викрив корупційну схему чиновників Держслужби з НС

Геращенко викрив корупційну схему чиновників Держслужби з НС
106114 ПЕРЕГЛЯДІВ

Екс-керівники Держслужби з надзвичайних ситуацій, «опричники» режиму Януковича вивезли з України мільйони гривень


Екс-керівники Держслужби з надзвичайних ситуацій, «опричники» режиму Януковича вивезли з України мільйони гривень. Про це розповідає радник міністра внутрішніх справ – Антон Геращенко.
Чиновник ділиться тим, що власне сам і викрив: корупційну схему переводу грошей в іноземний банк.
Основна думка – це те, що колишні керівники переводили гроші через офшорні фірми, що нібито постачали пальне Держслужбі НС.
«Вони підписували контракти через підставних осіб-іноземців з компаніями, через які хотіли отримувати свої кошти», - розповідає Геращенко і додає, що схема була добре відпрацьованою, адже через одну фірму керівники сплачували нібито консультативні послуги, а вже та перечислила кошти іншій компанії. І знову фігурує слово «нібито». Остання фірма мала постачати безпосередньо пальне для Держслужби НС, але натомість переводила кошти на особисті банківські картки екс-керівників.
Геращенко розповідає, що ненавмисним посібником у корупційній схемі став банк Кіпру.
Що буде з рахунками і з колишніми чиновниками?
За словами політика, зараз в України є всі докази причетності колишніх чиновників до викрадення коштів. «Всі матеріали готові для початку слідства. Доказів – пре достатньо», - заявляє Геращенко.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення