Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

«Солнце, повітря і…» корупційні схеми. Власниця табору судиться з махінаторами

«Солнце, повітря і…» корупційні схеми. Власниця табору судиться з махінаторами
106239 ПЕРЕГЛЯДІВ

Фонд держмайна в Україні може забрати будівлю і землю, дитячого табору в Пущі-Водиця.


Пуща-Водиця. Мальовниче місце з надзвичайною природою. Сюди у 90-х роках приїхала Барбара Клайбер. Із занедбаного профілакторію жінка зробила не просто дитячий табір, а цілий притулок для тих малят, від кого відмовилися батьки... Зараз табір приймає біженців з дітьми з Макіївки, Горлівки та Донецьку.
Тут працівники намагаються відтворити нормальне життя для тих, хто лишився, здається, всього у цьому світі: діти ходять до школи, їх батьків намагаються працевлаштувати. Словом, всі зайняті ділом.
Єдине, що скоро порушить цю, майже казкову, ідилію – це те, що фонд держмайна в Україні може забрати будівлю і землю, заснованого американкою табору.
«Ми підозрюємо, що хтось впливовий поклав око на нашу землю. Ми не думаємо, що це хтось з уряду, адже кого зараз з політиків цікавить якісь дитячий табір. Той, хто хоче забрати наш табір – вже скасував через прокуратуру угоду купівлі-продажу землі. Я відверто в шоці», - заявляє Барбара.
Засновниця звернулася до європейських судів та іноземних дипломатів: «Я буду відстоювати права. Хочу, щоб та людина, яка не побоялася провернуту корупційну схему була покарана. Думаю, що тут треба залучати європейські суди. Якщо у махінатора є зв’язки з прокуратурою, де гарантія, що суддя, який буде розглядати справу не виявиться його черговим знайомим?» Барбара твердо стоїть на своїй позиції і заявляє, що її табір, її діти через корупціонерів на вулиці не залишаться.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення