Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

«Олігархи не будуть більше блокувати рішення про боротьбу з корупцією», - Парубій.

«Олігархи не будуть більше блокувати рішення про боротьбу з корупцією», - Парубій.
26601 ПЕРЕГЛЯДІВ

Андрій Парубій розповідає: «Олігархам не вигідні антикорупційні закони, тому, весь процес затягувався. 


Боротьба з олігархами стала домінуючою в Україні. Більше того, в народі термін олігарх стан тотожним слову «злочинець», «корупціонер».
Андрій Парубій розповідає: «Олігархам не вигідні антикорупційні закони, тому, весь процес затягувався. Ми же боремося за очищення влади, уряду та інших управлінських кіл від корупції. Вони, олігархи, тримаються своїх величезних прибутків. Всім відомо, як вони прийшли до своїх величезних капіталів, але їх гроші не будуть тепер вирішувати бути в Україні антикорупційним законам чи ні».
За словами політика, сьогоднішній уряд ліквідував ту саму критичну масу, яка не давала повного ходу прийняттю антикорупційних мір в Україні.
«Зараз у ВРУ знаходяться люди, які пройшли Майдан, були на передовій в АТО. Їм точно не цікаве, як у того чи іншого чиновника не виходитиме провернути корупційну схему», - зазначає Парубій.
За його словами, одного усунення олігархів від влади – недостатньо. Слід далі розробляти кроки по ліквідації впливу сучасних магнатів на місцеве самоврядування.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення