ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО УНТ
UNT NEWS AGENCY

Антикорупційне бюро перевірить щонайменше 300 депутатів

Антикорупційне бюро перевірить щонайменше 300 депутатів
212485 ПЕРЕГЛЯДІВ

Новообраний голова АБ, Артем Ситник, запевняє, що одним із способів відмовитися депутатам від тіньового заробітку – це подання декларацій про доходи. 


Є така приказка: «Навіщо обороняти вежу, якщо всередині є зрадники?». Чи можемо ми побудувати державу без корупції, якщо самі ж гаранти антикорупційних законів безсовісно «уводять» з-під носу українців державне добро?
У них є бізнес, їм платять високі зарплати, а вони продовжують брати хабарі. Деяким нашим депутатам, здається, завжди буде мало і завжди чогось буде не вистачати. Навіть створення антикорупційного бюро не заважає їм жити по-старому.
Які ж важелі будуть в Антикорупційного бюро для протистояння корупції серед високопосадовців?
Новообраний голова АБ, Артем Ситник, запевняє, що одним із способів відмовитися депутатам від тіньового заробітку – це подання декларацій про доходи. Він зазначає, бо тепер кожен пункт буде перевірятися окремо, а не записати хоча б одну зароблену копійчину в народний обранців не вийде: всі кого АБ підозрює у тіньовому заробітку – будуть детально перевірятися. Тепер, за словами голови Антикорупційного бюро, у депутатів є вибір: або займатися законною діяльністю, отримувати зарплатню, або приходити на допити до членів АБ.
Члени АБ не бояться, що ситуація може показатися трохи і абсурдною, адже перевіряти хочуть всіх депутатів і по різним каналам. Буквально борці з корупцією обіцяють звертати уваги на те, скільки разів на тиждень/місяць/рік народні обранці можуть собі дозволити одяг дорогих закордонних брендів.
До всього цього політики хочуть додати реформу виборчої системи, головною метою якої буде створення відкритих виборчих списків і скасування проходження по мажоритарному округу.

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео