Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Арсеній Яценюк вважає, що в енергетичному секторі корупцію – викорінено

Арсеній Яценюк вважає, що в енергетичному секторі корупцію – викорінено
185884 ПЕРЕГЛЯДІВ

«Ми фактично поклали остаточний кінець корупції в енергетичній сфері», - заявляє Арсеній Яценюк.


«Ми фактично поклали остаточний кінець корупції в енергетичній сфері», - заявляє Арсеній Яценюк.
За словами прем’єра, жорсткий пакет реформ та законів стали запорукою винищення корупційних схем та махінацій в сфері енергетичного забезпечення держави.
На саміті Україна-ЄС було зазначено, що саме корупція не дає нормально розвиватися українській економіці, а також махінації різного рівня гальмують якісне впровадження реформ.
Вже після заходу, Арсеній Яценюк зазначив, що Україна зробила все, що було потрібно для виколення корупції. Принаймні, вже можна похвалитися прогресом в енергетичному секторі: «Ми не просто провели ряд реформ та посадили махінаторів – ми докорінно змінили те, що було нарощено старою системою. Тепер у нас є жорсткий пакет економічних мір та попереджень, уряд закрив «пробіли», які були створені останніми роками колишніми можновладцями. Особисто я вважаю ці кроки рушійною силою боротьби з корупцією», - розповідає прем’єр-міністр.
«Ми змінили країну, хоча б в енергетиці», - завершив Яценюк.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення