Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Антикорупційне бюро шукає співробітників

Антикорупційне бюро шукає співробітників
106259 ПЕРЕГЛЯДІВ

Всі вакансії опубліковані на офіційному сайті антикорупційного бюро. Конкурс триває з 27 квітня по 7 травня.


Антикорупційне бюро майже укомплектовано: є голова, є ті, хто готові розслідувати найшокуючі корупційні схеми, але все ж таки когось у цьому списку не вистачає: АБ на особистому порталі відкрило список посад. Тут не потрібна спеціальна підготовка чи юридична освіта. Шукає Антикорупційне бюро бухгалтерів, осіб, які спеціалізуються на зв’язках з громадкістю та ЗМІ, начальника відділу документообігу, а також керівника інформаційно-аналітичних схем. І це, зауважимо – не повний список.
Всі вакансії опубліковані на офіційному сайті антикорупційного бюро. Конкурс триває з 27 квітня по 7 травня. Згідно закону персонал НАБ буде складатися з 700 осіб. Крім того, Главою антикорупційного бюро ініційовано створення регіональних підрозділів антикорупційного бюро. Проте, питання зараз перебуває у стані дискусії.
Нагадуємо, що 16 квітня Петро Порошенко призначив головою НАБ Артема Ситника. Першим заступником назначено грузинського реформатора, колишнього заступник генерального прокурора Грузії Гізо Углаву.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення