Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Як ставляться до українського Антикорупційного бюро у Європі?

Як ставляться до українського Антикорупційного бюро у Європі?
132819 ПЕРЕГЛЯДІВ

Україні стовідсотково треба побороти корупцію.


Україні стовідсотково треба побороти корупцію. Ця очевидна фраза супроводжує нашу державу вже з початку отримання незалежності і лише на 24 році життя, наша країна почала відчувати рушійні зміни у цій сфері.
Національне Антикорупційне бюро. Самі політики зазначають, що цей орган подає великі надії, проте, давайте дізнаємося, як же ж ставляться до АБ у Європі. Так би мовити, дізнаємося про погляд з боку.
Павел Вуйтунек – головний борець з корупцією у Польщі. Він звернув неабияку увагу на Антикорупційне бюро в Україні.
«З українськими колегами ми співпрацюємо майже рік. За цей час було проведено ряд консультацій, щодо створення Центрального антикорупційного бюро в Україні. По великому рахунку, наші сусіди перейняли механізми роботи цього органу у Польщі. Прем’єр-міністр України навіть хотів запросити наших експертів для того, щоб підготувати для АБ кваліфіковані кадри. Проте ми не згодилися, бо по-перше, вважаємо і нашу систему недостатньо досконалою, по-друге, для кожної держави механізми роботи подібних органів повинні створюватися індивідуально», - розповідає пан Вуйтунек.
Політик зазначає, що бачить прогрес бодай у ставленні українського уряду до проблем корупції. Особисто його втішає той факт, що голова Антикорупційного бюро – безпартійна особа і тому, за словами Вуйтунека, є певний грунт гарантій, що на даний орган політичний тиск буде зведено до мінімуму.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення