Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Фальшивомонетники по-українськи: аферисти намагалися одурити пенсіонерку

Фальшивомонетники по-українськи: аферисти намагалися одурити пенсіонерку
132911 ПЕРЕГЛЯДІВ

Корупція – це не лише нечисті на руку чиновники, а й махінатори, що прагнуть нажитися на простих людях.


Корупція – це не лише нечисті на руку чиновники, а й махінатори, що прагнуть нажитися на простих людях.
Жертвами, на жаль, стають найдовірливіші – пенсіонери.
Такий інцидент стався на Вінниччині, де дві аферистки вирішили нажитися на місцевій 73-х річній мешканці. Під виглядом банківських працівників жінки прийшли до пенсіонерки і почали розповідати про грошову реформу, сутністю якої є обмін старих грошей на нові.
Довірлива пенсіонерка віддала все, що мала «про запас» - 4 тисячі гривень. Натомість отримала конверт з нарізаним папером усередині. До міліції звернувся племінник бабусі. Аферисток знайшли швидко. Вже триває досудове розслідування, крім того, відкрито кримінальне провадження за фактом шахрайства.
Це вже не перший випадок, коли під виглядом грошової реформи зловмисники намагаються обманути людей. Міліція попереджає, що ніяких подібних змін держава не вводила і гроші, що перебувають в обігу зараз на нові ніхто змінювати не збирається. Більше того, обмінювати грошові одиниці має право лише банк і виключно за наданням посвідчення особи громадянина.
Крім того, «новими» купюрами намагаються розплачуватися аферисти на дрібних торгівельних точках. Правоохоронці наполегливо просять звертатися до міліції у разі виникнення такої ситуації.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення