Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Дніпропетровські громадські активісти хочуть змусити студентів здавати сесію без хабарів

Дніпропетровські громадські активісти хочуть змусити студентів здавати сесію без хабарів
26689 ПЕРЕГЛЯДІВ

Дніпропетровські громадські активісти вирішили боротися з корупцією ледь не на найнижчих її проявах: у ВНЗ.


Університети без корупції, держустанови без черг, а чиновники ввічливі та привітні – звучить для нашої держави досить неправдоподібно. Поки що. Дніпропетровські громадські активісти вирішили боротися з корупцією ледь не на найнижчих її проявах: у ВНЗ.
Якщо ви навчалися в інституті чи університеті, то пам’ятаєте, як просили здати гроші на ремонт, папір для деканату, а деякі викладачі взагалі пропонували купити книжку за «бали». Це, до речі, не найгірший прояв корупції у ВНЗ. Куди гірше, коли студентам пропонують за певну суму здати сесію.
«Викладач запропонував скласти тест тим, хто претендує на п’ять. Я разом, зі своїми одногрупниками вирішила його складати. Результати були невтішні. Викладач сказав, що я з таким успіхом не здам його предмет на «відмінно», проте запропонував за «бали» купити його літературу та наукові журнали. Все це мені вийшло у 500 гривень. До речі, ще й дешево, як для мого ВНЗ», - розповідає одна зі студенток українського університету.
Таких випадків – безліч. Тому Дніпропетровська організація «Стоп хабар» і вирішила боротися своїми методами з нечесними викладачами, та й зі студентами, які не проти перекрити бал за допомогою грошей.
«Зараз настав час літньої сесії, тому наші активісти вирішили боротися з корупцією на рівні ВНЗ. Ми створили сайт, де всі, хто став жертвою вимагання хабаря можуть як і анонімно, так і з відміткою своїх персональних даних розповісти про випадок корупції. Вся інформація буде передаватися до правоохоронних органів», - розповідає голова організації Едуард Якушкін.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео