Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Кількість корупційних порушень на кордоні в Україні дорівнює річному бюджету

Кількість корупційних порушень на кордоні в Україні дорівнює річному бюджету
212758 ПЕРЕГЛЯДІВ

Таможня. Пункт, де пропускаються великі кошти з бюджету у кармани прикордонників.


Таможня. Пункт, де пропускаються великі кошти з бюджету у кармани прикордонників. Народні депутати вважають, що у разі викорінення корупції на кордоні – можна було б залатати безліч «дірок» у державному гаманці.
Одним із виходів з цієї ситуації народні обранці вважають зниження на авто.
«У нас в Україні встановлені дуже великі податки на перевезення імпортних авто. Люди, звісно, відмовляються платити і намагаються знайти «лазейку». До речі, ті хабарі, що дають прикордонникам – не є меншими за державне мито. Таким чином, всі в мінусі: і люди, що хочуть перевезти авто, і держава. Тому необхідно знизити податки, щоб люди мали змогу сплатити у державну казну гроші», - стверджують депутати від фракції «Самопоміч».
За словами фракції необхідно впровадити особливу відповідальність для прикордонників.
«У них лишилися старі схеми, які потрібно викорінювати. Для цього і треба ввести процесуальну відповідальність для окремих осіб. Необхідно змінити менталітет працівників митної служби», - наголошують депутати.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео