Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Це махінатори, друже

Це махінатори, друже
186296 ПЕРЕГЛЯДІВ

Корупція буває не лише серед чиновників та бюрократів, в повсякденному житті нас підстерігає не менше небезпек


Корупція буває не лише серед чиновників та бюрократів, в повсякденному житті нас підстерігає не менше небезпек. Правду казали депутати, що навіть у тому випадку, якщо держава буде ще пильніше контролювати корупцію – махінатори «винайдуть» ще хитріші схеми. З однією з таких ви можете познайомитися просто зараз: у Вінниці псевдо-роботодавці витягують зі студентів гроші.
«В Інтернеті було оголошення, про те, що шукають продавців-косультантів в новий магазин одягу. Пошукала назву в «гуглі» - такого магазину пошуковик не знайшов. Думаю, добре, все ж таки нещодавно ж відкрився. Пішла на співбесіду. Все було добре, пара стандартних запитань, після яких сказали, що мене беруть. Єдине, що попросили зробити – одразу оплатити форму. 200 гривень. Я заплатила. Декілька днів мені взагалі ніхто не дзвонив, я сама потім вирішили зв’язатися з роботодавцями – не відповідають», - розповідає жертва шахрайства.
Своєю пригодою, нажаль, не вдалою жінка поділилися в соціальній мережі. Як не дивно – вона не була першою. У коментарях одразу почали відписуватися люди, які теж «повелися» на оголошення. Одному пропонували роботу охоронця і просили теж 200 гривень за укладення договору, інший – вже пробував дзвонити з іншого номеру, проте, «роботодавці» не відповіли.
Зараз жертви шахрайства хочуть спільно розібратися з махінаторами.
«Я виставляю дані псевдо-роботодавців та адресу їх офісу. Туди вже треба іти з міліцією», - зазначають потерпілі.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео