Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Михаїл Саакашвілі вважає, що Одеська область знаходиться «у ямі корупції»

Михаїл Саакашвілі вважає, що Одеська область знаходиться «у ямі корупції»
53284 ПЕРЕГЛЯДІВ

«Я думаю, тут потрібен якійсь нестандартний метод», - заявляє Михаїл Саакашвілі на стратегічній сесії в Одесі, де беруть участь більше 300 людей з усього міста


«Я думаю, тут потрібен якійсь нестандартний метод», - заявляє Михаїл Саакашвілі на стратегічній сесії в Одесі, де беруть участь більше 300 людей з усього міста.
«Найстрашнішим є те, що бюрократичний апарат не змінився. Навіть після Майдану, навіть після того, що сталося зі сходом України. Все яким було – таким і залишилося. Минулого року українські державні підприємства пішли у значні мінуса: 100 мільярдів гривень було принесено збитку. Ціни продовжують рости. Спитаєте чому? Тому що, продовжують функціонувати монополії. Продовжують «прокручувати» афери з землею. Всі ті самі схеми, що були при Януковичі – вони досі зберігаються. Схожа ситуація була у Грузії. Ми це вже проходили і зараз думаємо, як подолати корупцію в Україні. Починаємо з Одещини», - зазначає губернатор.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео