Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

На Одещину намагалися провезти контрабанду з РФ

На Одещину намагалися провезти контрабанду з РФ
186257 ПЕРЕГЛЯДІВ

Одеські інспектори ДАЇ затримали партію незаконного вантажу, який контрабандисти везли польовою дорогою


Одеські інспектори ДАЇ затримали партію незаконного вантажу, який контрабандисти везли польовою дорогою. Весь товар – російського виробництва. Приблизна сума оцінки вантажу – півмільйона гривень.
«Співробітники ДАЇ Одеської області затримали два мікроавтобусі, що прямували трасою Одеса-Київ. Всі салони були заповнені контрабандним товаром, а саме - цигарками російського виробництва. На упаковках не було марок акцизного збору України», - повідомляє прес-служба департаменту ДАЇ МВС України.
За їх даними, було вилучено 57 тисяч пачок різних російських марок. Водії були затримані та доставлені до районного відділку міліції. Розпочато карний процес за статтею 204 Кримінального кодексу України, а саме, за пунктом незаконного зберігання та збуту підакцизних товарів. Продовжується розслідування.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення