Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Хмельниччина серед лідерів за кількістю заявлених тонн зернових – 9200 тонн

Хмельниччина серед лідерів за кількістю заявлених тонн зернових – 9200 тонн
110296 ПЕРЕГЛЯДІВ

ПАТ “Державна продовольчо-зернова корпорація України” проводить закупівлю зернових культур (пшеницю, ячмінь, жито) майбутнього урожаю на 2018 рік. Наразі профінансовано сільгоспвиробників більше ніж на 100 млн грн. Таким чином, форвардна програма, яка розпочата в середині жовтня, набирає обертів. Про це повідомив в.о. голови правління ПАТ «ДПЗКУ» Дмитро Гавриш.

«Сьогодні фахівцями ДПЗКУ та експертами страхових компаній здійснюється огляд посівів в регіонах, де погодні умови дозволяють це зробити. З тими, хто вже пройшов перевірку, укладаються відповідні договори», – наголосив Дмитро Гавриш.

Станом на сьогодні серед лідерів за кількістю заявлених тонн зернових є підприємства Хмельницької, Дніпропетровської та Запорізької областей.

Так, на 08.12.2017 року п’ять сільгоспвиробників Хмельницької області подали заявки на укладення форвардних контрактів. Загальний об’єм законтрактованого зерна становить 9200 тонн. Попередня оплата, яку вже отримали господарства становить 27,6 мільйонів гривень.

Керівник корпорації нагадав, що форвардна програма закупівлі зернових була розпочата восени щоб дати можливість аграріям отримати заздалегідь обігові кошти для проведення весняно-польових робіт.

Довідково:

Отримати відповіді та консультації з усіх питань, що стосуються умов участі у форвардній програмі, збору та оформлення необхідних документів, підписання договорів і отримання коштів можна в Хмельницькому регіональному відділі ПАТ “ДПЗКУ” за адресою: м. Хмельницький, вул. Подільська буд. 109, 3 поверх або за телефонами: 095-289-25-96 – Марина Іванівна, 095-289-25-99 – Анатолій Іванович.

Теги: пат “державна продовольчо-зернов, ячмінь, жито) майбутнього урожаю на 2018, дніпропетровської та запорізької, на 08.12.2017 року п’ять сільгос, яку вже отримали господарства ст, 6 мільйонів гривень.

Редактор: unt@ukr.net

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео