Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Степанов про власну відставку: не всі мрії здійснюються

Степанов про власну відставку: не всі мрії здійснюються
171717 ПЕРЕГЛЯДІВ

Міністр МОЗ Максим Степанов сказав, що не збирається йти у відставку та йти з посади. Депутатка Ольга Стефанишина під час виступу в парламенті спитала Степанова чи збирається він йти з посади очільника МОЗ. На запитання депутатки із фракції «Голос» чоловік відповів, що не всі мрії здійснюються й він не піде зі своєї посади. Ольга Стефанишина дорікнула Міністра МОЗу в тому, що він не виконує свої обов’язки та ухвалених Радою законів не бачить в дії. Разом з тим депутатка зауважила, що кожного дня Україна фіксує майже по 6 тисяч інфікованих на коронавірус, яким не видають вчасно результати тестів на COVID-19.
Нагадаємо, що фракція «Голос» почала збирати підписи за відставку Максима Степанова. Депутати обвинувачували Міністра МОЗ в тому, що районні лікарні не забезпечені усіма засобами захисту від вірусної хвороби та в закупівлі медичних захисних костюмів за найдорожчою ціною, тому усім медикам їх не вистачило.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео