Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Компанія Коломойського відсудила у "Приватбанку" офіс в Дніпрі

Компанія Коломойського відсудила у "Приватбанку" офіс в Дніпрі
135141 ПЕРЕГЛЯДІВ

Пов'язана з Коломойським компанія відсудила у "Приватбанку" офіс у Дніпрі. Господарський суд Дніпропетровської області своїм рішенням позбавив державний "Приватбанк" права власності на одного із будівлі головного офісу банку в Дніпрі за позовом компанії «Океанмаш».
Як повідомляє прес-служба фінансової установи, "Приватбанк" планує подавати апеляційну скаргу на дане рішення суду.
Як пояснили в прес-службі банку, будівля «Океанмаш» на законних підставах перейшла у власність банку ще до націоналізації, в серпні 2016 року.
«Така судова тяжба є черговою спробою дестабілізувати роботу «Приватбанку», ще однієї міною уповільненої дії, закладеною при оформленні переходу заставного майна у власність банку до націоналізації», - сказано в заяві банку.
«ПриватБанк» зазначає, що в цьому офісі банк до введення карантину працювало близько півтори тисячі співробітників, але з початку березня ці фірми працюють дистанційно.
У повідомлені говориться, що у разі подальшого негативного розвитку судового розгляду по цьому об'єкту співробітники будуть відправлені в інші офіси банку.
Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичної особи та фізичної осіб-підприємців, засновником ТОВ "Океанмаш" є компанія «Веспаренто Лімітед». Вона ж фігурує в числі власників ТОВ компанія «Дніпроавіасервіс», ТОВ «Сталькар», ТОВ «Лерон» і ряду інших компаній. Бенефіціаром «Веспаренто Лімітед» вказана Олена Пивовар. Людина з такими ж ПІБ фігурувала у схемі виведення грошей з «Приватбанку» до націоналізації.

Теги: Дніпро, Приватбанк,Игорь Коломойский, Україна

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео