Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Петро Порошенко посилює контроль митної служби

Петро Порошенко посилює контроль митної служби
79912 ПЕРЕГЛЯДІВ

Питання посилення контролю підіймалося не раз, але на цей раз ініціативу проявив Президент України.

Петро Порошенко скликав спеціальну раду, присвячену боротьбі з корупцією та контрабандою на території лінії зіткнення на Донбасі. На зустрічі були присутні представники силових відомств Донецької та Луганської областей, громадські активісти та волонтери.

Було прийнято рішення посилити контроль власне на самих пунктах пропуску. За новими правилами на пункті митного контролю можуть знаходитися прикордонники та робітники митної служби.

Крім цього, Президент закликає волонтерів приєднуватися до боротьби з корупцією. Петро Порошенко зазначив, що високо оцінив ініціативу активістів ввести електронні закупівлі.

Крім цього, Голова держави вважає за потрібне посилити контроль за гуманітарним вантажем: «Я активно слідкую за тим, як на Донбас постачається гуманітарний вантаж. Слід приділити максимум уваги за тим, що відбувається після того, як допомога потрапить вже власне до зони АТО. Я знаю про випадки, коли безкоштовна допомога опинялася на ринках та супермаркетах. Це необхідно зупинити».

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення