Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Новини України: Петро Порошенко сьогодні відвідає Луганську область

Новини України: Петро Порошенко сьогодні відвідає Луганську область
159859 ПЕРЕГЛЯДІВ

"У середу, 22 липня, Президент України поїде до Луганської області з робочим візитом", - про це повідомили в прес-службі Петра Порошенка. Мета візиту – представлення нового голови Луганської військово-цивільної адміністрації.

Зі слів Порошенка, посісти цю посаду має перевірена часом людина, яка забезпечить гідне та мирне життя на Луганщині. А саме продовжить справу Геннадія Москаля.

"Я розглядаю трьох претендентів на цю посаду. Проведу з ними співбесіди, щоб обрати надійну людину, яка би захистила нашу державу, не боялася куль та забезпечила мирне життя в Луганській області", - наголосив Президент.

Нагадаємо, 15 липня Порошенко звільнив Геннадія Москаля з посади голови Луганської військово-цивільної адміністрації та призначив його очільником Закарпатської ОДА.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення