Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Новини України: На Донбасі з’явиться 30-ти кілометрова буферна зона

Новини України: На Донбасі з’явиться 30-ти кілометрова буферна зона
239765 ПЕРЕГЛЯДІВ

Цим питанням опікуватиметься тристороння контактна група з врегулювання ситуації на Донбасі. Задля цього Україна, ОБСЄ і Росія мають підписати угоду про її зведення. Про це заявив Президент України під час робочого візиту на Луганщину.

 "Останні новини з Мінська такі: я доручив членам тристоронньої контактної групи від України негайно підписати угоду з ОБСЄ і Росією, яка також є учасником тристоронньої контактної групи. Це буде гарантією створення 30-кілометрової буферної зони. Треба відвести артилерію, яка залишилася там, а також танки та міномети, що унеможливить постійні обстріли", - запевняє Петро Порошенко.

Глава держави також додав, в результаті дипломатичних зусиль України та ОБСЄ за лічені години розпочнеться відведення важкої артилерії від зони розмежування. За словами Порошенка, такі дії стануть підставою для припинення обстрілів, а також зумовлять політичну та економічну реінтеграцію східних територій України.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення