Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Новини України: Порошенко окреслив перспективи військової співпраці з Європою

Новини України: Порошенко окреслив перспективи військової співпраці з Європою
239749 ПЕРЕГЛЯДІВ

Днями Президент України Петро Порошенко зустрівся з Головнокомандувачем об’єднаних збройних сил НАТО в Європі Філіпом Брідлавом. Основною темою обговорення стали бойові дії на сході та обороноздатність України.

У ході розмови Петро Порошенко наголосив, що Україна дотримується Мінських домовленостей і вимагає того від інших сторін. Також Президент України подякував США за усіляку підтримку та військово-технічну співпрацю. Твердить, спільні навчання військових – крок до перемоги.

У свою чергу Головнокомандувач об’єднаних збройних сил НАТО в Європі зазначив, Міністерство оборони України необхідно реформувати. При цьому Філіп Брідлав зазначив, що розуміє складність ситуації в державі і пообіцяв підтримку в подальшому.

«Реформувати та змінювати щось в країні важко, коли йде війна. Ми це чудово розуміємо, тому будемо вас підтримувати та допомагати в майбутньому», - говорить Філіп Брідлав.

У підсумку, домовились і надалі спільно проводити військові навчання та підтримувати ділові відносини.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення