Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Президент України призначив новго посла Великобританії та Північної Ірландії

213373 ПЕРЕГЛЯДІВ

Петро Порошенко призначив надзвичайним і повноважним послом України Наталію Галібаренко у Великій Британії та Північній Ірландії. Такий указ уже зявився на сайті глави держави.

До слова, Наталія Галібаренко має великий дипломатичний досвід. З 2000 року працює в дипломатичній службі. Пізінше стала прес-секретарем кабінету міністра закордонних справ України, а також секретарем Представництва України при ЄС.

З 2006 по 2007 роки отримала посаду головного консультанта Департаменту європейської та євроатлантичної інтеграції Головної служби зовнішньої політики Адміністрації президента України. Крім того, з 2007 по 2009 роки була завідуючою Сектором із забезпечення роботи заступника Міністра закордонних справ України.

А по 2012 рік – начальник відділу з питань співробітництва в політичній, безпековій і оборонній галузях Департаменту Європейського Союзу МЗС України.

У цьому ж році, з жовтня по березень, стала заступником Постійного представництва України у міжнародних організаціях Відня.

Більше того, Наталія Галібаренко вільно володією англійською та іспанською мовами.

 

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення