Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Порошенко обговорив постачання вугілля в Україну з Казахстану

213721 ПЕРЕГЛЯДІВ

Президент України Петро Порошенко обговорив постачання вугілля з Казахстану в Україну з казахстанським президентом Казахстану Нурсултаном Назарбаєвим.

Співпраця України і Казахстану в енергетичній сфері та постачання газу в Україну – ключові темипереговорів обох президентів.

«Цікаво побачити розвиток співпраці між НАК «Нафтогаз України» і АТ НК «КазМунайГаз». Найближчим часом проведемо консультації з енергетичних питань», – сказав Порошенко.

У свою чергу, Президент Казахстану Нурсултан Назарбаєвповідомив, що постачати вугілля готовий, а от з нафтою - проблематично.

«Щодо постачання вугілля, необхідного для електростанцій України, ми визначили, що для цьоготреба. Постачання ж нафти в Україну є проблематичним, оскільки проходить через територію Росії», – повідомив Назарбаєв.

Нагадаємо, Україна у вересні 2014 року почала реверс газу зі Словаччини. Зараз розробляють реверсні маршрути постачання газу з Угорщини, Польщі, Словаччини та Румунії.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення