Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Президент оголосив 2016 рік Роком англійської мови

187289 ПЕРЕГЛЯДІВ

В наступному році українці вивчатимуть англійську. А державні службовці та посадові особи освоюватимуть дану іноземну мову на спеціальних курсах, а її поглиблене вивчення включать до програми підвищення кваліфікації вище зазначених категорій працівників. Крім того, українське законодавство буде значно удосконалене у напрямку науки та освіти, що дозволить визначитися із переліком необхідних посад для педагогів, науковців, де володіння англійською буде обов’язковим. Також до атестації на профпридатність треба готуватися й вчителям англомовникам, адже буде проведена поетапна їх сертифікація у відповідності до Загальноєвропейської рекомендації стосовно мовної освіти.

Більше того, фільми та телепрограми, іноземного виробництва, показуватимуть без перекладу з англійської на українську, натомість на екрані з’являться субтитри державною мовою.

Усе це буде впроваджено задля того, аби підвищити рівень знання українцями мови, яка звучить в будь-якій державі світу.

А Петром Порошенком, Президентом України, був підписаний відповідний Указ, який проголошує наступний рік – роком англійської мови. Гарант сподівається, що такий крок допоможе його співвітчизникам розширити свої соціокультурні, освітні, економічні можливості.

Після того, як Кабмін розробить та затвердить заходи, в обласних, міських та районних адміністраціях також буде прийнята концепція виконання президентського Указу.

На останок варто зауважити, що Президент запропонував спростити в’їзд до країни фахівців та волонтерів, котрі зможуть працювати в літніх мовних таборах, на курсах англійської мови, викладати на гуртах, котрі будуть діяти в закладах позашкільної освіти і допоможуть українцям говорити англійською як другою рідною мовою.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення