Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Президент задоволений економічними тенденціями України

240832 ПЕРЕГЛЯДІВ

Петро Порошенко заявив про те, що українська економіка має тенденції до зростання. Такий висновок Президент зробив на основі показників внутрішнього валового продукту за останні місяці, зростання яких тішить і схиляє до оптимістичних думок.

Петро Порошенко, виступаючи у відеозверненні, заявив, що у наступному році можна очікувати на повільне, але впевнене економічне зростання. Президент на підтвердження своїх думок навів дані про внутрішній валовий продукт за останні шість місяців, який впевнено зростає у порівнянні з попередніми трьома місяцями.

Про швидке поновлення економічного зростання Президент говорив ще у вересні. Так, інфляція поступово знижується, загрози появи гіперінфляції найближчим часом немає.

Серед заяв Порошенка — про поліпшення банківської системи, якій сприяє зростання депозитів. Збільшилися і золотовалютні резерви країни — з 5 до 13 мільярдів доларів.

Міжнародні рейтингові агентства за підсумками поточного року прогнозують падіння економіки на рівні 9 відсотків.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення