Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Президент України відвідав місце вшанування жертв терористичної атаки у Парижі

53565 ПЕРЕГЛЯДІВ

Петро Порошенко вшанував пам’ять загиблих під час атак, що мали місце у Парижі вночі з тринадцятого на чотирнадцяте листопада.

Така інформація з’явилась на офіційному інтернет-представництві Петра Порошенко.

Президент України від імені держави висловив співчуття французам: "Ми співчуваємо Франції, яка була жертвою жахливих терористичних атак. Ми підтримуємо увесь світ у боротьбі проти тероризму".

Петро Порошенко відзначив, що велика кількість українців в ніч, коли відбулися криваві події, прийшли до французького посольства у Києві з метою висловити співчуття та солідарність.

Головою держави було зазначено, що Україна також являється жертвою терору зі сторони Російської Федерації: "Ми знаємо, що таке тероризм. Але якщо ми будемо триматися разом, то обов’язково переможемо". Крім того, на рок-концерті в театрі "Батаклан" невідомі захопили заручників. За останніми даними, в ході терактів загинули 130 осіб, близько 350 поранені.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення