Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Президент не хоче реорганізовувати структуру уряду

26810 ПЕРЕГЛЯДІВ

Президентом Петром Порошенко була висловлена позиція, яка полягає у відмові злиття міністерств.

Така заява прозвучала у четвер, десятого грудня, у рамках наради стратегічної сімки, яка складається із групи чиновників (президента, прем’єр-міністра, голови адміністрації президента, керівників ВР та секретаря Ради нацбезпеки та оборони, міністра внутрішніх справ та голови партії "БПП".

Нарада пройшла після бесіди тет-а-тет президента з прем’єр-міністром.

Петро Порошенко проти злиття міністерств, адже це не передбачено в держбюджеті.

Під час засідання було визначено, що призначення на посади міністрів повинно відбуватися лише після того, як депутати узгодять зазначені посади та кандидатів.

Нагадаємо, що раніше Арсенієм Яценюком були передані варіанти, як структуризувати новий Кабінет міністрів. Із запропонованих варіантів: об’єднання Міністерства молоді та спорту з Мінкультури, Міністерства аграрної політики і продовольства з Міністерством екології, а Міністерство охорони здоров’я з Міністерством соціальної політики.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення