Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Петро Порошенко поставив свій підпис на головному фінансовому документі країни

Петро Порошенко поставив свій підпис на головному фінансовому документі країни

Після того, як двісті шістдесят три народних обранці в кінці минулого року проголосували за проект державного бюджету, а також в Парламенті були прийняті закони, які мають вплив на бюджет, а також стосуються системи оподаткування, сьогодні свій підпис на державному бюджеті поставив і Президент України Петро Порошенко.

Варто відмітити, що в країні відбудеться зниження ставки єдиного соціального внеску до двадцяти двох відсотків й відмінено утримання ЄСВ із заробітної плати фізичних осіб. З першого січня знижено ставку рентного платежу для видобутку природного газу, відмінено спецзбір на імпорт.

В той час, дефіцит бюджету цього року має скласти 3,7 відсотка ВВП, а дохідна частинашістсот один мільярд гривень. При тому зовнішній борг країни залишився незмінним й складає півтора трильярди гривень.

www.сорго.укр

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення