Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Президент України і Директор-розпорядник МВФ домовилися підготувати дорожню карту пріоритетних рефор

80589 ПЕРЕГЛЯДІВ

Вчора, 10 лютого Глава держави Петро Порошенко провів переговори в телефонному форматі з Директором-розпорядником Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард.

Президент України обговорив напружену ситуацію між українським Урядом та Верховною Радою. Нагадаємо, що парламентська коаліція вимагає відставки Уряду у зв’язку з повільним виконанням реформ. Порошенко наголосив, що Україна продовжить виконувати всі реформи.

Президент підкреслив на необхідності перезавантаження Кабінету Міністрів без дострокових парламентських виборів, які лише поглиблять політичну кризу та погіршать умови для проведення реформ.

Петро Порошенко заявив, що налаштований на рішучі дії для забезпечення політичної і фінансової стабільності в державі.

Президент України і Директор-розпорядник МВФ домовилися підготувати дорожню карту пріоритетних реформ, які нададуть нового імпульсу взаєминам з Міжнародним валютним фондом. Вони також погодилися щодо необхідності термінового ухвалення українським Парламентом усіх реформаторських законів.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення