Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

До України можуть повернутися ще двоє політв’язнів

До України можуть повернутися ще двоє політв’язнів
161714 ПЕРЕГЛЯДІВ

На хвилі успіху обміну політичними в'язнями із Росією, президент України Петро Порошенко анонсував повернення ще двох незаконно ув'язнених у РФ громадян України – Юрія Солошенка та Геннадія Афанасьєва.

Цікаво, що перший із них є найстаршим політичним в'язнем Росії – українському «шпигунові-пенсіонерові» вже 73 роки, а суд над ним у Москві проходив по сфабрикованій справі, у контексті котрої Солошенку було висунуто обвинувачення у шпигунстві на користь України.

Раніше політв'язень займав пост директора полтавського заводу «Знамя», що входив до військово-промислового комплексу Радянського Союзу.

25-річний Геннадій Афанасьєв, у свою чергу, був заарештований у Сімферополі по обвинуваченню в участі у «терористичному угрупуванні» українського кінорежисера, сценариста та письменника Олега Сєнцова.

За словами Петра Порошенка, існує домовленість із Росією про повернення політв'язнів до України. Але назвати точні дати визволення українців з російського полону Порошенко поки що не може.


Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення