Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Судовій реформі в Україні – бути: українські депутати підтримали доленосний законопроект

Судовій реформі в Україні – бути: українські депутати підтримали доленосний законопроект
161735 ПЕРЕГЛЯДІВ

Президент України Петро Порошенко звернувся до депутатів Верховної Ради із закликом підтримати довгоочікувані конституційні зміни щодо судового реформування. За словами президента, вищезазначений законопроект отримав виключно позитивні висновки міжнародної політичної спільноти.

Варто відзначити, що проект судової реформи не тільки збільшує незалежність суддів через відсутність на них політичного впливу, а й забезпечує регламентовану Конституцією основу для подальшого очищення судової системи від корупції. Крім того, недоторканість суддів також скасують, оскільки усі пункти нової судової реформи повністю відповідають стандартам Європи.

Спираючись на подальше перезавантаження судової системи за допомогою її реформування, практична реалізація законопроекту у вигляді реального втілення змін у життя і конкретних дій нової реформи також стане частиною Конституції.


Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення