Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Відкриття фабрики концерну «Unilever» на Київщині

Відкриття фабрики концерну «Unilever» на Київщині
107965 ПЕРЕГЛЯДІВ

Відтепер британсько-нідерландський концерн «Unilever», відомий та популярний у всьому світі через власну якісну продукцію у вигляді продуктів харчування і побутової хімії, співпрацюватиме і з нашою державою – підприємство великого концерну у вигляді чайної фабрики почало свою роботу на Київщині.

За словами президента України Петра Порошенка, такий масштабний крок, зроблений іноземними бізнес-партнерами у сторону нашої держави, є добрим знаком через те, що це є чудовим підтвердженням успішності реформування українського законодавства та плідної боротьби з корупцією.

Варто відзначити, що подібний інвестиційний проект «Unilever» - взагалі найбільший з моменту виходу продукції концерну на український ринок.

З точки зору голови правління компанії Пола Полмана, крок британсько-нідерландського концерну на українську територію є своєрідним сигналом довіри до сьогоднішніх українських реформ.

Цікаво, що велика чайна фабрика працюватиме в Україні виключно за екологічними європейськими стандартами, котрі передбачають 100% переробки й утилізації відходів в обхід шкоди навколишньому середовищу. Загальний річний об'єм продукції, передбачений роботою підприємства – 1600 тонн.


Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення