Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Військово-Морські Сили України будуть відроджені

Військово-Морські Сили України будуть відроджені
27021 ПЕРЕГЛЯДІВ

Збройні Сили України мають зазнати всебічного масштабного розвитку. Стосується це, у першу чергу, Повітряних, Сухопутних та Військово-Морських сил ЗСУ, у контексті яких має відбуватися системне нарощування українського військово-морського потенціалу. Про це у ході урочистого святкування Дня ВМС, котре пройшло в Одесі, повідомив президент України Петро Порошенко.

Крім того, він наголосив на необхідності забезпечення надійного та якісного захисту комунікацій, узбережжя, портів і власне українських інтересів у морському просторі. Через те, що за майже 25 років незалежності України її ВМС отримали лише чотири кораблі, морський простір нашої держави не отримував гідного контролю та захисту. А після насильницької окупації Криму Росією у 2014-му Україна втратила більше 65% свого корабельного складу. Наявні ж наразі його залишки потребують суттєвих модернізації і ремонту.

За словами президента України, сучасний стан Військово-Морських Сил вже проінспектовано, що у найближчому майбутньому дозволить швидко вирішити усі проблеми вищезазначеної галузі. Першим кроком до цього може стати оголошення 2017 року роком українських ВМС.

У якості початку процесу їх реорганізації Петро Порошенко передав ВМС дві неймовірні технічні новинки у вигляді збудованих в Україні броньованих катерів, оснащених системами розвідки, спостереження та знешкодження як повітряних, так і надводних цілей. Варто відзначити, що ці катери не стануть останнім подарунком українським ВМС – дуже скоро українську флотилію поповнять ще декілька подібних ефективних технічних розробок.


Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення