Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

НАТО затвердив унікальний комплексний пакет допомоги Україні

НАТО затвердив унікальний комплексний пакет допомоги Україні
27050 ПЕРЕГЛЯДІВ

Практична допомога у сорока сферах, вісім цільових фондів та п'ять спеціальних програм, направлених на відновлення безпеки в Україні – саме такі дії у контексті нашої держави планує почати Північноатлантичний альянс. До речі, один з вищезазначених фондів вже розпочав працювати і стосується він розмінування – процесу, наразі актуального для більшості українських територій.

За словами президента України Петра Порошенка, котрий приймав участь у засіданні Комісії Україна-НАТО у Варшаві, ухвалений комплексний пакет допомоги нашій державі є безпрецедентним, оскільки з боку Альянсу подібна суттєва та широка підтримка ще ніколи не надавалася країнам-партнерам НАТО.

Варто відзначити, що цього року збільшиться й кількість радників Альянсу в Україні. Такі кроки вирішено зробити для ще більш ефективної координації співпраці нашої країни та НАТО.

З точки зору Генерального секретаря Альянсу Єнса Столтенберга, у НАТО вітають політику активного реформування, розпочату в Україні, та боротьбу з викорінення корупції. Підписання ж документу про надання нашій державі комплексної допомоги від Північноатлантичного альянсу свідчить про те, що Україна повністю віддана верховенству закону та права на своїй території.


Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення