Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Україна повністю виконала Мінські домовленості

Україна повністю виконала Мінські домовленості
27037 ПЕРЕГЛЯДІВ

Про вищезазначений результат повідомив президент України Петро Порошенко, додавши, що наша держава чекає припинення вогню та провокацій з боку Російської Федерації. Сама ж Україна виконала усі свої зобов'язання у сфері безпеки перед Мінськом повністю.

Крім того, нашою державою вже на 95% виконані політичні вимоги, передбачені Мінськими домовленостями. І тепер справа залишається тільки за російською стороною, оскільки без двостороннього виконання припинення війни в окупованій частині Донбасу унеможливлюється.

За словами українського президента, слідування пунктам Мінських домовленостей призведе до деокупації тимчасово непідконтрольних Україні східних регіонів і встановленню у них довгоочікуваного миру. Але гальмує цей процес саме ворожа РФ, яка не виконує «Мінськ-2».

З точки зору Петра Порошенка, Україні дуже важливо мати сценарій, за яким можна було б мотивувати Росію припинити вогонь по українських позиціях та ведення окупаційної політики у нашій державі. Не менш важливо у цьому контексті також зупинити кровопролиття з боку як української, та і російської армії.

 


Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення