Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Україна зацікавлена у співпраці з американською Каліфорнією

Україна зацікавлена у співпраці з американською Каліфорнією
54026 ПЕРЕГЛЯДІВ

Неймовірний потенціал України у сферах IT та сільського господарства і один з найбагатших штатів США – Каліфорнія – у якості можливого інвестору для малого та середнього бізнесу нашої держави – саме це на офіційній зустрічі обговорили президент України Петро Порошенко і Губернатор штату Джеррі Браун.

Варто відзначити, що Каліфорнія стала не тільки першою, хто в Америці вшанував жертв трагедії Голодомору, встановивши їм у Лос-Анджелесі величний меморіал 30 років тому, а й усіляко сприяла зростанню та подальшому всебічному розвитку сфери безпеки.

Зокрема, Національні гвардії нашої країни та американського штату проводили спільні військові навчання, а США ще й приймали участь у розбудові нової патрульної поліції в Україні.

Спираючись на той факт, що Каліфорнія входить до десятки найрозвиненіших у контексті економіки штатів світу та й досі є визнаним лідером у сфері високих технологій, українська сторона є вельми зацікавленою у поглибленні співпраці з американським штатом. І, можливо, це станеться дуже скоро – Джеррі Браун вже запросив Петра Порошенка до Каліфорнії для ознайомлення з її інвесторськими можливостями і вражаючим економічним потенціалом.


Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення