Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

В Україні створено державний спецназ

В Україні створено державний спецназ
189072 ПЕРЕГЛЯДІВ

Ще два роки тому, коли в нашій країні тільки починалася війна з насильницькою російською окупацією, українські воїни-захисники, окрім власного бойового духу та гарячого патріотичного серця, не мали жодної зброї, котра б могла стримати потужного іноземного агресора. Проте, з того часу відбулося вже чимало змін, одна з яких набула своєї чинності сьогодні, 26-го липня.

Президент України Петро Порошенко підписав особливий Закон, котрий регламентує завершення процедури створення в Україні Сил спеціальних операцій Збройних Сил України і ця подія є надважливою в умовах захисту українських незалежності та суверенітету. За словами українського президента, з державним спецназом робота ЗСУ стане ще більш ефективною і скоординованою.

Варто відзначити, що Сили спеціальних операцій створені за найвищими стандартами НАТО і повністю відповідають стратегії співпраці між Україною та Північноатлантичним альянсом. Крім того, швидку підготовку бійців спецпризначення забезпечуватимуть новостворені тренінгові програми спеціального українського центру.


Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення