Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

США та Італія незмінно підтримуватимуть Україну у поверненні її територіальної цілісності

США та Італія незмінно підтримуватимуть Україну у поверненні її територіальної цілісності
81065 ПЕРЕГЛЯДІВ

Таке рішення озвучили Джеффрі Пайєтт і Фабріціо Романо - Посли США та Італії в Україні, котрі зустрілися з президентом нашої держави Петром Порошенком в епілозі їх української дипломатичної місії.

Варто відзначити, що вищезазначені країни підтримують позицію Української держави у контексті відносин з агресивною Російською Федерацією вже другий рік поспіль і зазначають, що вельми зацікавлені у відстоюванні Україною своїх кордонів, незалежності й суверенітету.

Метою візиту італійського та американського послів стало обговорення з Порошенком загострення ситуації у Донбасі через збільшення обстрілів проросійськими терористичними угрупуваннями і, як наслідок, черговий зрив виконання РФ Мінських домовленостей. Цікаво, що, з точки зору містера Пайєтта, безвідповідальне ставлення Росії до «Мінську-2» дуже швидко зійде нанівець тільки тоді, коли зовнішній санкційний тиск на агресивну державу посилиться ще більше. Додаткових проблем також наразі завдають і протести бойовиків пускати представників Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ на окуповані донбаські землі.

За словами Посла США, Російська Федерація все ще знаходиться досить далеко від виконання умов Мінських домовленостей

 


Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення