Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Україна поглибить співпрацю з Малайзією

Україна поглибить співпрацю з Малайзією
216121 ПЕРЕГЛЯДІВ

З 3-го по 5-те серпня поточного року президент України Петро Порошенко перебуватиме в Малайзії, де проведе декілька офіційних зустрічей з представниками влади держави та прийме участь у масштабному україно-малайзійському бізнес-форумі. Варто відзначити, що перший подібний захід у рамках співробітництва двох країн пройшов ще у 2003-му році у Києві.

За словами українського президента, за 13 років наша держава кардинально змінилася. Її галузі зазнають реформування, корупція викорінюється, оборонно-промисловий комплекс, авіація, космос та сільське господарство перетворюються на перспективні інвестиційні майданчики, а завдяки відновленню економічної стабільності та санації банківської системи Україна вже піднялася на цілих 56 пунктів у рейтингу світового ведення бізнесу у порівнянні з 2012-м роком.

Тому Петро Порошенко акцентував увагу малайзійської влади на тому, що наша держава може стати воротами для Малайзії на міжнародні європейські ринки у той час як сама країна тільки виграє від поглиблення співпраці з Українською державою.

Варто відзначити, що Малайзія зацікавлена в інвестуванні у перспективну українську промисловість. Україна ж, у свою чергу, має намір отримати досвід малайзійських компаній у сфері технологічних інновацій. До того ж, країни планують ініціювати створення україно-малайзійського торгового комітету.


Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення