Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

У США вважають, що відповідальність за кримські провокації лежить на Росії

У США вважають, що відповідальність за кримські провокації лежить на Росії
108129 ПЕРЕГЛЯДІВ

Про це президентові України Петру Порошенку під час обговорення у телефонному режимі напруженої ситуації у Донбасі та АР Крим заявив Джозеф Байден – віце-президент Сполучених Штатів Америки. Крім того, американська влада уважно відстежує усі новини у ЗМІ стосовно україно-російського конфлікту, через загострення якого відбувається й військова ескалація у зоні АТО та Криму.

За словами Петра Порошенка, чергові брехливі заяви російської сторони про вину України у початку провокацій в АР – лише ще одна невдала спроба виправдання агресивних дій Російської Федерації на територіях нашої держави та ведення безпринципної окупаційної політики. Глава Української держави наголосив на тому, що прагне уникнути безпідставних звинувачень та подальшої військової ескалації у стосунках із Росією.

Джозеф Байден, зі свого боку, підтвердив готовність Америки допомагати Україні й надалі, а також зауважив, що Україна робить усі необхідні кроки, аби припинити гібридну війну з агресивною РФ. Варто відзначити, що сторони погодилися на подальше продовження діалогу у Нормандському форматі.


Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення