Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Система електронних декларацій в Україні не буде запущена вчасно

Система електронних декларацій в Україні не буде запущена вчасно
162187 ПЕРЕГЛЯДІВ

Незважаючи на тверду позицію президента Української держави Петра Порошенка щодо недопущення початку функціонування такого антикорупційного інструменту як система електронних декларацій пізніше запланованого терміну – 15 серпня, експерти та журналісти наввипередки стверджують про те, що графік запуску старту вищезазначеного нововведення вже є зірваним. Доказ цьому – оприлюднені у чисельних ЗМІ документи про фейкові причини зауважень державних установ до системи, аби не дати їй почати працювати у термін.

Наразі, з точки зору аналітиків, наша країна знаходиться на перехресті одразу двох невигідних для неї шляхів – сьогоднішнього запуску системи електронного декларування в обіг відсутності сертифікату відповідності чи порушення зобов'язання перед Європейським союзом, котре регламентувало старт роботи інновації саме сьогодні.

Найпарадоксальнішим у цій ситуації є те, що блокувати роботу майбутнього сервісу можуть лише дві людини – це Олександр Турчинов (голова РНБО, чиє відомство має безпосередній зв'язок із Державною службою спеціального зв'язку та захисту інформації) і президент України Петро Порошенко через бачення неможливості запустити систему все-таки вчасно.

Цікаво, що, незважаючи на відсутність атестату захисту інформації, за запуск системи електронного декларування висловились навіть представники Національного агентства з протидії корупції. А якщо інновація не зможе працювати повноцінно, вона потягне за собою й суттєві перепони у роботі державної політики, націленої на викорінення корупції, що, у свою чергу, призведе, до виникнення чергової перешкоди для запровадження омріяного Україною безвізового режиму з країнами ЄС.


Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення