Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Туреччина продовжує підтримувати незалежність та територіальну цілісність України

Туреччина продовжує підтримувати незалежність та територіальну цілісність України
216286 ПЕРЕГЛЯДІВ

Про це у робочій телефонній розмові з Главою Української держави Петром Порошенком заявив чинний президент Турецької Республіки Реджеп Таїп Ердоган, наголосивши на незмінності власних політичних орієнтирів щодо України.

Український президент, у свою чергу, зауважив, що наша держава знаходиться на боці сьогоднішнього законно обраного лідера Туреччини Ердогана та його Уряду, незважаючи на сумні наслідки спроби військового перевороту у країні цьогорічного липня та нищівну критику з боку світової політичної спільноти. Варто відзначити, що, за словами турецького президента, Туреччина, як і раніше, категорично не визнає насильницьку окупацію Російською Федерацією Автономної Республіки Крим і продовжує надавати усю необхідну підтримку її корінному населенню – кримським татарам, які потерпають від силоміць встановленого російською владою політичного режиму.

Українська та турецька сторони акцентували увагу на взаємному налаштуванні й надалі поглиблювати стратегічне україно-турецьке партнерство на державному рівні та, зокрема, у контексті продовження обопільного розвитку енергетичного сфери.


Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення